Десерти

40 г

59 грн

40 г

59 грн

40 г

59 грн

40 г

59 грн

40 г

59 грн

40 г

59 грн

Вам знайоме це дивне почуття, коли добре і смачно поїв, але залишилося легке відчуття незавершеності? У світі є лише одна річ, яка допомагає уникнути цього – вона називається десертом! Десерт - це кінцева страва столу, призначена для отримання приємних смакових відчуттів на завершення прийому їжі. Сервіс РиС вірний собі та пропонує найсмачніші десерти у Харкові. Як і більшість наших страв – це традиційні ласощі японської кухні.

Хіба справжні самураї їдять десерти?

Ви здивуєтеся, але в японській кухні уваги десертам приділяється набагато більше, ніж у європейській. Якщо уважно вивчити старі гравюри з Країни Вранішнього Сонця, то виявиться, що, незважаючи на круту вдачу, самураї поважали якісну гастрономію і були тими ще ласунами. До створення страв «на солодке» вони ставилися також вдумливо і пунктуально, як до своїх улюблених ролів і суші.

Ми довго вирішували, які класичні японські десерти запропонувати своїм клієнтам. Після запеклих суперечок, розмахувань катанами та нунчаками, а також жбурляння сюрикенів та польотів у бамбуковому лісі, наш маленький колектив дійшов згоди. Ми пропонуємо Вам десерти Motiko!

Що таке Motiko?

Мотико – це найяпонськіший з усіх ніжних, і найніжніший з усіх японських десерт, класичний рецепт приготування якого налічує понад 500 років. Кажуть, ними любили балувати себе навіть імператори. Мотико складається з м'якого рисового тіста зовні та різних начинок усередині. Головною перевагою цих десертів є повністю натуральний склад, основу якого лише якісні інгредієнти.

Ми пропонуємо десерти з такими начинками як:

  • фісташка;
  • манго;
  • маракуйя та інші.

Ці десерти чудово підійдуть в якості нагороди за хорошу поведінку дітлахам, красивого завершення романтичної вечері, або щоб побалувати себе коханого, поки ніхто не бачить (Мотіко дійсно для цього ідеально підходить, ми самі пробували не раз). Якщо замовити десерти онлайн у нас, то сумний та непогожий день можна перетворити на яскраве свято!

Про наш сервіс

Мало приготувати найсмачніший на світі десерт (наш шеф-кухар це може - він більше 10 років практикується тільки в японській кухні), його ще треба доставити клієнтові, що очікує. І тут ми підготувалися також відповідально, як до рецептури та приготування страв. Доставка десертів у Харкові від сервісу РиС здійснюється до вказаного часу. Клієнт може використовувати різні способи оплати на власний розсуд. При замовленні на певну суму доставка по місту здійснюється абсолютно безкоштовно. Подробиці можна дізнатися у розділі «Доставка та оплата».

Окрім згаданих страв, Ви можете замовити у нас напої, локшину Wok та смачні салати. При замовленні сета з ролами на кожного клієнта чекає невеликий сюрприз від нашого шефа. Про бонуси, які Вам можуть надати при цьому, ми розповіли у вкладці Акції.

На прощання скажемо, що один раз спробувавши наш Мотіко десерт, Ви дуже ризикуєте назавжди стати фанатом японської кухні. Але ми не станемо Вас відмовляти, тому що ризик – це шляхетна справа. Особливо для справжнього самурая! Сайонара (до побачення), дорогі друзі!