Доступні ціни

Наші ціни приємно вас здивують

Швидка доставка

Наші кур'єри доставлять ваше замовлення у найкоротший термін

Свіжі продукти

Всі наші страви виключно зі свіжої продукції

Рекомендуємо спробувати

32 шт -  830 г

580 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

56 шт -  1000 г

580 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

8 шт -  210 г

200 грн

Сыр филадельфия, Рис, Норі, Свежий авокадо, Икра тобико, Тун...

8 шт -  210 г

190 грн

Охлажденный лосось, Сыр филадельфия, Рис, Норі, Огурец, Свеж...

40 шт -  1020 г

399 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

Новинки

56 шт -  1500 г

990 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

64 шт -  1650 г

770 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

40 шт -  1020 г

590 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

56 шт -  1000 г

580 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

8 шт -  220 г

210 грн

Сыр филадельфия, Рис, Норі, Тигровая креветка, Огурец, Свежи...

40 шт -  1050 г

449 грн

Набір до сету

(имбирь, соевый соус, васаби)

Доставка суші в Харкові “РиС”

Радійте самураї і самурайки.
Новий рівень задоволення від їжі буде,
Якщо самим не готувати!

Привітаємо традиційно – коннічі ва гокікен ікага десу ка? (今日 は ご 機 嫌 い か が で で す か? В перекладі з японського: Як ви себе почуваєте сьогодні?

Незважаючи на демократичну вартість всіх страв сервісу РиС, ми забезпечуємо їх якість і подачу на рівні престижного ресторану. Не вірите? Якщо Ви спробуєте замовити їжу додому у нас, Ви більше не побажаєте більше ласувати суші і ролами де-небудь ще!

Що таке суші? Чому вони популярні? Як ми їх готуємо?

Суші – традиційна страва японської кухні, приготовлена ​​з рису, звареного спеціальним чином і начинок, зазвичай морепродуктів. У вигляді, близькому до сучасного, вони сформувалися ще в 17 столітті. У приготуванні суші може використовуватися безліч інгредієнтів, але один із них залишається незмінним – це рис, саме тому так називається наш сервіс (РиС – роли та суші), і ми готуємо найкращі суші та роли у місті!

Чим відрізняються суші від ролів?

Суші – це загальна назва страви, а роли є лише дещо ускладненим його різновидом. У ролах може використовуватися більша кількість різних начинок разом. Суші у тому сучасному розумінні – це традиційніший і мінімалістичний варіант. Часто вони є лише грудочками рису з начинкою зверху. Японці називають таку форму «нігірідзусі». Є ще варіант з овальною формою рисової грудочки, обрамленої по периметру смужкою водорості норі та наповненої начинкою. Такий варіант називається гункан (що можна перевести як військовий корабель). Шанувальники кажуть, що тільки класичні суші дозволяють відчути смак у повній мірі, тоді як сучасні роли через більшу кількість різних інгредієнтів віддаляються від справжньої японської кухні. Ми пропонуємо обидва варіанти, і вважаємо, що у нас найкраща кухня та найкраща доставка суші, ролів та їх сетів у Харкові!

Причина популярності суші

Популярність цієї страви може здатися незаслуженою – подумаєш, рис із начинкою. Однак поєднання правильним чином приготованого рису (для них використовується білий дрібнозернистий, змішаний зі спеціально зробленим соусом) та незвичайної начинки у правильній пропорції дає незвичайний смаковий ефект. Додаткові переваги суші:

  • екзотичний зовнішній вигляд;
  • екзотичний спосіб вживання (застосування паличок для їжі);
  • мала кількість калорій при високій ситності та користі.

Саме тому суші такі популярні у всьому світі, і саме тому приготування та доставка суші додому та в офіс – це те, що ми вміємо найкраще!

Як ми їх готуємо?

Суші (гункан та нігірідзусі) ми готуємо за класичним рецептом, не відступаючись від початкових традицій. Тому якщо Ви бажаєте спробувати японську кухню, що не пройшла «американізації» і «європеїзації», то можете замовити суші в Харкові у нас. Шеф-кухар сервісу РиС більше 10 років спеціалізується саме на японській кухні, а в приготуванні страв ми використовуємо тільки свіжі компоненти, що пройшли спеціальний контроль якості.

Окрім можливості замовити суші онлайн, РиС пропонує салати, китайську локшину WOK, класичні японські десерти та напої.

Про доставку та різні бонуси

Реалізуючи суші з доставкою в Харкові, ми постаралися зробити так, щоб наш сервіс був максимально зручним для кожного клієнта. Це і різні способи оплати, і приїзд кур'єра до заздалегідь обумовленого часу. При замовленні на певну суму клієнту пропонується безкоштовна доставка, а при замовленні сета – подарунок. /Про умови доставки Ви можете дізнатися на сторінці «доставка», а про подарунки на сторінці «акції»/.

Якщо Ви вирішите замовити суші додому або офіс від сервісу РиС, то будьте готові до нового рівня задоволення від їжі, а ми додатково забезпечимо швидку доставку і гарне сервірування. Приємного апетиту, дорогі друзі!