Ми в соц. мережах:
З 10:30 до 22:00
Укр

WOK

Тяхан з креветкою Тяхан з креветкою
Китайський рис з креветками
119 грн.
Замовити
Тяхан з куркою Тяхан з куркою
Традиційне китайське блюдо
109 грн.
Замовити
Удон з креветками Удон з креветками
Класична локшина з креветками
119 грн.
Замовити
Удон з куркою Удон з куркою
Класична локшина з куркою
109 грн.
Замовити
Удон з овочами Удон з овочами
Класична локшина з овочами
99 грн.
Замовити

Пропонують мені тут іноземну їжу,
Але я самурай і є це не стану.
Втім … Ого! Чудово смачно!

Ви напевно помітили, що основний упор в нашому сервісі робиться на доставку кращих в місті ролів і суші. Саме тому ми й називаємося РІС – це просто абревіатура від Роли і Суші. Однак деякі страви в меню не зовсім японські. До них відноситься і китайська локшина. Ви можете запитати, як так вийшло, що вона потрапила в меню? У нас готують такий смачний WOK, що ні запропонувати його своїм клієнтам було б злочином!

Що таке WOK?

Спочатку ВОК – це глибока китайська сковорода з опуклим дном. Такий сковородою користувалися кочові племена, тому що вона дозволяла швидко приготувати вечерю, не витрачаючи багато дров. А далі трошки науки – процес приготування їжі в такій сковорідці відбувається за ефектом Лейденфроста (це явище називається «кризою кипіння», коли між рідиною і розпеченій поверхнею утворюється прошарок пара). Їжа абсолютно не пригорає до сковороди, так як просто не стосується її. Раз їжа не пригорає, значить, не утворюється шкідливих канцерогенів, і це – корисніше і смачніше таких страв Ви ще не пробували!

Ми готуємо два типу WOK – це класична локшина Удон і рис Тяхан.

Удон

Коли говорять про доставку китайської їжі в коробочках, зазвичай мають на увазі саме таке блюдо. Це товста локшина з рисового борошна. До локшині додають всілякі топпинги – морепродукти, м’ясо, рибу, овочі, і приправляють різними соусами. Ми подаємо три класичних види локшини удон:

Спробуйте будь-який з них, і Ви станете палким шанувальником цього смачного страви. Наша доставка локшини в Харкові завжди привезе Вам коробочку WOK і додому, і в офіс!

Цікаво, що упаковка для китайської їжі, зібрана по традиційній техніці орігамі, була придумана в Америці і спочатку не мала ніякого відношення до Китаю. А використовувалася вона для упаковки устриць. Таким чином, як і роли, їжа в коробочках WOK друге народження отримала в США.

Тяхан

Тяхан готується з того ж рису, що і суші. Його обсмажують на розпеченій сковороді вок з різними Топпінг. Як і у більшості азіатських страв мінімальна за часом термічна обробка і виключно свіжі інгредієнти дозволяють отримати дуже смачне і корисне блюдо. Ми готуємо два традиційних види Тяхан – з куркою і з креветкою. Спробуйте будь-який з них, якщо зголодніли, якщо прийшли голодні друзі, якщо Ви обідаєте на роботі або просто лінь готувати.

Недороге, але при цьому дуже смачне і корисне блюдо, не дарма так люблять в азіатських країнах – воно миттю відновлює втрачені сили!

Про доставку та наші інші страви

Доставка WOK в Харкові від нашого сервісу буде безкоштовною, якщо Ви зробите замовлення на певну суму. Детальніше дізнатися про це можна по вкладці «Доставка і оплата». Тільки зателефонуйте або напишіть нам, і до Вас спішно поїде кур’єр, навантажений кращими блюдами кухні РІС!

Роли, суші і локшина ВОК з доставкою – це не єдине, що пропонує сервіс. Спробуйте наші салати, солодкі традиційні десерти і натуральні напої, і Ви обов’язково будете від них в захваті!