Ми в соц. мережах:
З 10:30 до 22:00
Укр

Суши

Спайси з креветкою Спайси з креветкою
55 грам
35 грн.
Замовити
Суші з креветкою Суші з креветкою
45 грам
35 грн.
Замовити
ХИТ
Суші з лососем Суші з лососем
45 грам
29 грн.
Замовити
Суші з тунцем Суші з тунцем
45 грам
32 грн.
Замовити
Суші з вугром Суші з вугром
45 грам
37 грн.
Замовити
Спайси з тунцем Спайси з тунцем
55 грам
35 грн.
Замовити
Спайси з лососем Спайси з лососем
55 грам
35 грн.
Замовити
Спайси з крабом Спайси з крабом
55 грам
25 грн.
Замовити
Спайси з вугром Спайси з вугром
55 грам
38 грн.
Замовити
Гункан з чукой Гункан з чукой
55 грам
19 грн.
Замовити
Гункан з ікрою тобіко Гункан з ікрою тобіко
55 грам
29 грн.
Замовити

Ніби промінь сонця, що сходить
Осяяв втомлену душу.
Настільки швидка доставка суші в Харкові!

Хайку (або хоку) – жанр традиційної японської ліричної поезії, відомий з XIV століття, і як добре, що в приготуванні і доставці японських страв ми розбираємося куди краще, ніж в ліриці! Наш сервіс – це знайомство зі справжньою японською їжею за доступною ціною. Само собою, що одним з основних страв, які ми готуємо для Вас, є суші.

Що таке суші? Чому вони популярні? Як ми їх готуємо?

Суші – традиційна страва японської кухні, приготовлене з рису, звареного спеціальним чином і начинок, зазвичай морепродуктів. У вигляді, близькому до сучасного, вони сформувалися ще в 17 столітті. У приготуванні суші може використовуватися безліч інгредієнтів, але один з них залишається незмінним – це рис, саме тому так називається наш сервіс (РІС – роли і суші), і ми готуємо кращі суші і роли в місті!

Чим відрізняються суші від ролів?

Суші – це загальна назва страви, а роли є лише кілька ускладнену його різновид. У ролах може використовуватися більшу кількість різних начинок разом. Суші в їх сучасному розумінні – це більш традиційний і мінімалістичний варіант. Часто вони являють собою тільки грудочку рису з начинкою зверху. Японці називають таку форму «нігірідзусі». Є ще варіант з овальною формою рисового грудочки, обрамленого по периметру смужкою водорості норі і наповненого начинкою. Такий варіант називається гункан (що можна перевести як військовий корабель).

Шанувальники кажуть, що тільки класичні суші дозволяють відчути смак повною мірою, тоді як сучасні роли, через більшої кількості різних інгредієнтів, віддаляються від справжньої японської кухні. Ми пропонуємо обидва варіанти, і вважаємо, що у нас найкраща кухня і найкраща доставка суші, ролів і їх сетів!

Причина популярності суші

Популярність цієї страви може здатися незаслуженої – подумаєш, рис з начинкою. Однак поєднання правильним чином приготованого рису (для них використовується білий дрібнозернистий, змішаний зі спеціально зробленим соусом) і незвичайної начинки в правильній пропорції дає незвичайний смаковий ефект. Додаткові переваги суші:

Саме тому суші так популярні в усьому світі, і саме тому приготування і доставка суші на будинок і в офіс – це те, що ми вміємо найкраще!

Як ми їх готуємо?

Суші (гункан і нігірідзусі) ми готуємо за класичним рецептом, що не відступаючи від початкових традицій. Тому якщо Ви бажаєте спробувати не пройшла «американізації» і «європеїзації» японську кухню, то можете замовити суші в Харкові у нас. Шеф-кухар сервісу РІС більше 10 років спеціалізується саме на японській кухні, а в приготуванні страв ми використовуємо тільки свіжі і пройшли спеціальний контроль якості компоненти.

Крім можливості замовити суші онлайн, РІС пропонує салати, китайську локшину WOK, класичні японські десерти і напої.

Про доставку та різні бонуси

Реалізуючи суші з доставкою в Харкові, ми постаралися все зробити так, щоб наш сервіс був максимально зручним для кожного клієнта. Це і різні способи оплати, і приїзд кур’єра до заздалегідь обумовленим часу. При замовленні на певну суму клієнту пропонується безкоштовна доставка суші, а при замовленні сету – подарунок. / Про умови доставки Ви можете дізнатися на сторінці «доставка», а про подарунки на сторінці «акції».

Якщо Ви вирішите замовити суші на будинок або в офіс від сервісу РІС, то будьте готові до нового рівня задоволення від їжі, а ми додатково забезпечимо швидку доставку і красиву сервіровку. Приємного апетиту, дорогі друзі!