Ми в соц. мережах:
З 10:30 до 22:00
Укр

Напої

Pepsi 1 л. Pepsi 1 л.
Pepsi обьем 1 л.
30 грн.
Замовити
FANTA 1 л. FANTA 1 л.
FANTA обьем 1 л.
30 грн.
Замовити
SCHWEPPES “INDIAN TONIC” 1 л. SCHWEPPES “INDIAN TONIC” 1 л.
Schweppes "Indian Tonic" обьем 1 л.
30 грн.
Замовити
Sandora в асортименті 1 л. Sandora в асортименті 1 л.
обьем 1 л.
40 грн.
Замовити

Особисто з’їв два десятка ролів,
Тільки горло тепер пересохло.
Врятує лимонаду доставка!

Про те, як їсти суші і роли, більшість людей добре знає. У суспільстві це слід обов’язково робити за допомогою паличок, а на самоті можна дозволити собі використовувати вилку (аби ніхто не бачив). Цим і хороший сервіс доставки їжі за адресою: улюбленими стравами можна насолоджуватися де захочеш, коли захочеш і як захочеш. Звичайно, до їжі повинні пропонуватися напої. Які напої найкраще підходять для японської кухні? Ми пропонуємо повний ексклюзив – домашній лимонад з доставкою!

Чому лимонад підходить до суші?

Для запевняє основних страв нашого сервісу, якими є роли і суші, Вам в різних джерелах можуть порекомендувати три абсолютно різних види напоїв. Але ми пропонуємо тільки один. Давайте розповімо, чому так відбувається.

Чим треба запивати суші?

Якщо Ви брутальний самурай з длінючімі вусами і злим поглядом, ну або хочете себе таким загордитися, то на обід з суші Вам може підійти саке. Це традиційний японський напій, одержуваний шляхом бродіння рисового сусла і пропареного рисового солоду. Ми його не можемо рекомендувати, тому що з усіх сил топимо за здоровий спосіб життя, що підтверджуємо якістю своєї кухні і використовуваних продуктів. Злі самураї – не йдіть до нас!

Другий варіант набагато краще – це гарячий зелений чай. Містить аскорбінову кислоту (вітамін С), каротиноїди, токофероли, хром, марганець, цинк, фітохімічні з’єднання і масу всього корисного. Тоді чому ми його не пропонуємо? Тому що зелений чай дістати дуже просто. Ви самі можете легко і швидко заварити його, замовити наші суші і відмінно провести час. Тоді що пропонує сервіс РІС, якщо це не саке і не зелений чай? Ми пропонуємо натуральний лимонад!

Що таке лимонад? Спочатку лимонад – це напій, що готується з лимонного соку і великої кількості води. Так було в 17 столітті. Зараз все змінилося, і лимонад може робитися з будь-фруктової основи. У якісному лимонад фруктова основа повністю натуральна і нічим не розбавлена. Саме такий напій пропонується у нас. Він володіє трьома дуже важливими якостями:

Доставка лимонаду такого рівня навіть без суші може принести чималу радість, але з ними він поєднується найприроднішим чином. Не вірите? А Ви спробуйте!

Про доставку, акціях і наших стравах

Доставка лимонадів буде не менше доречна під наші смачні салати та десерти. Замовити напій можна і в тому випадку, якщо Вам не вистачає продукції до безкоштовної доставки. В цьому випадку напій стане вигідним придбанням. Детальніше про безкоштовну доставку страв нашої кухні можна прочитати у вкладці «Доставка і оплата», а про що пропонуються бонуси ми розповідаємо на сторінці «Акції».

Замовляючи натуральний лимонад з доставкою у сервісу РІС, Ви отримуєте новий рівень задоволення від звичного напою. Максимально фруктовий смак і користь природного продукту в великій склянці 0,7 літра чекають Вас!