Ми в соц. мережах:
З 10:30 до 22:00
Укр

Доставка і оплата

Умови доставки

 

Безкоштовна доставка суші на будинок, це все про Наш сервіс.

Завжди приємно отримати на будинок їжу, особливо коли це абсолютно безкоштовно!

Наша компанія здійснює доставку японських страв, салатів і WOK меню в межах міста Харків.

Для того щоб отримати безкоштовну доставку – потрібно зробити замовлення, на суму, що перевищує 250 грн на нашу меню без урахування десертів і напоїв, і знаходиться в межах зони доставки. Час за яке Ваше замовлення буде готовий і доставлений – Вам повідомить оператор. Час на доставку може змінюватися в залежності від часу доби (пробки, годину пік), або від віддаленості адреси замовника від точки видачі, якщо час доставки трохи вище очікуваного, про це Вас завжди сповістить оператор нашої служби.

Замовлення можна оформити будь-яким зручним для Вас способом, по телефону, де Вас зможе проконсультувати і допомогти з вибором доброзичливий оператор, також, можна зробити замовлення на сайті, де Ви зможете побачити соковиті фото, всі інгредієнти і граммовкі. Для Вашої зручності, ми створили спеціальний телеграм бот, там завжди зручно оформити замовлення, є всі позиції нашого меню, це дуже заощадить час на оформлення замовлення. Так само на сайті представлені всі акції та бонуси якими можна скористатися.

У Вас завжди є можливість оформити попереднє замовлення на певний час, і тоді, незалежно від району і обстановки в місті, Ваша їжа приїде вчасно!

Оплату за замовлення можна зробити готівкою кур’єру, для Вашої зручності, ми завжди готуємо здачу з будь-якої суми. Або ви можете зробити онлайн оплату на нашому сайті.

Ми завжди намагаємося привозити замовлення швидко, виконувати доставку якісно враховуючи всі Ваші побажання. Ми цінуємо і любимо кожного нашого клієнта, і сподіваємося що все роли і сети, порадують Вас і принесуть масу задоволення!

З повагою служба доставки Рис