Ми в соц. мережах:
З 10:30 до 22:00
Укр

Десерти

Motiko кокос і мигдаль Motiko кокос і мигдаль
Традиційний японський десерт
45 грн.
Замовити
Motiko манго Motiko манго
Традиційний японський десерт
45 грн.
Замовити
Motiko полуниця Motiko полуниця
Традиційний японський десерт
45 грн.
Замовити
Motiko лісові ягоди Motiko лісові ягоди
Традиційний японський десерт
45 грн.
Замовити
Motiko фісташка Motiko фісташка
Традиційний японський десерт
45 грн.
Замовити

Я з’їв багато суші і ролів,
Але щось знову не вистачає.
РІС, підкажіть, що робити?

Вам знайоме це дивне почуття, коли добре і смачно поїв, але залишилося легке відчуття незавершеності? У світі є тільки одна річ, яка допомагає уникнути такого – вона називається десертом! Десерт – це кінцеве блюдо столу, призначене для отримання приємних смакових відчуттів на завершення прийому їжі. Сервіс РІС вірний собі і пропонує найсмачніші десерти в Харкові. Як і більшість наших страв – це традиційні ласощі японської кухні.

Хіба справжні самураї їдять десерти?

Ви здивуєтеся, але в японській кухні уваги десертів приділяється набагато більше, ніж в європейській. Якщо уважно вивчити старі гравюри з Країни висхідного Сонця, то виявиться, що, незважаючи на круту вдачу, самураї поважали якісну гастрономію і були тими ще ласунами. До створення страв «на солодке», вони ставилися також вдумливо і пунктуально, як до своїх улюблених ролів і суші.

Ми довго вирішували, які з класичних японських десертів, запропонувати своїм клієнтам. Після запеклих суперечок, розмахувань катанні і нунчаками, а також кидання сюрікенів і польотів в бамбуковому лісі, наш маленький колектив прийшов до згоди. Ми пропонуємо Вам десерти Motiko!

Що таке Motiko?!

Мотика – це самий японський з усіх ніжних, і найніжніший з усіх японських десерт, класичний рецепт приготування якого налічує понад 500 років. Кажуть, їм любили балувати себе навіть імператори. Мотика складається з м’якого рисового тесту зовні і різних начинок всередині. Головною перевагою цих десертів є повністю натуральний склад, в основі якого тільки якісні інгредієнти.

Ми пропонуємо десерти з такими начинками як:

Ці десерти чудово підійдуть для того, щоб нагородити за хорошу поведінку дітвору, красиво завершити романтичну вечерю, або побалувати себе коханого, поки ніхто не бачить (мотики дійсно для цього ідеально підходить, ми самі пробували не раз). Якщо замовити десерти онлайн у нас, то сумний і непогожий день можна перетворити на яскраве свято!

Про наш сервіс

Мало приготувати найсмачніший у світі десерт (наш шеф-кухар це може – він більше 10 років практикується тільки в японській кухні), його ще треба доставити очікує клієнту. І тут ми підготувалися також відповідально, як до рецептури і приготування страв. Доставка десертів в Харкові від сервісу РІС здійснюється до попередньо зазначеного часу. Клієнт може використовувати різні способи оплати на свій розсуд. При замовленні на певну суму, доставка по місту здійснюється абсолютно безкоштовно. Подробиці можна дізнатися в розділі «Доставка і оплата».

Крім згаданих страв, Ви можете замовити у нас напої, локшину WOK і смачні салати. При замовленні сету з ролами, кожного клієнта чекає невеликий сюрприз від нашого шефа. Про бонуси, які Вам можуть покладатися, ми розповіли у вкладці «Акції».

На прощання скажімо, що один раз спробувавши наш мотик десерт, Ви сильно ризикуєте назавжди стати фанатом японської кухні. Але ми не станемо Вас відмовляти, тому що ризик – це благородна справа. Особливо для справжнього самурая! Сайонара (до побачення), дорогі друзі!